Dil Seçimi     TR EN
Ana Sayfa / Kurumsal / Kalite Politikamız

KURUMSAL

Kalite Politikamız

ASAV Uluslararası Nakliyat Kalite Politikası, misyon ve vizyon ifadelerimizin bir fonksiyonu olarak şekillenmektedir;

ASAV Uluslararası Nakliyat, küresel pazara yönelik havayolu taşımacılığı, karayolu taşımacılığı, denizyolu taşımacılığı hizmetleri sunarak farklı lokasyonlar da kendi ofisleriyle büyüme ve globalleşme misyonuyla kurulmuştur.

Kurulduğu gün itibariyle elde ettiği başarılarla kısa sürede rakipleri arasındaki sıralamada ilk üçteki yerini alan ve koruyan ASAV, sektöre yön veren, müşteri odaklılık ve kaliteli iş prensibiyle standartları aşan bir firma olmuştur.

Hedefimiz ve şirket kültürümüz, daha kaliteli süreçler ortaya koyarak kesintisiz müşteri tatmini sağlamaktır. Süreçlerin işlevselliğini ve kalitesini arttırmak prosedür değil tüm ASAV personelinin memnuniyetle benimsediği görevidir.

Operasyonel kalite, finansal ve dijital iyileştirmeler, müşteri memnuniyeti, tedarik kalitesi, hata oranlarının minimum seviyeye çekilmesi ve personelin sürekli gelişimi doğrultusunda kalite hedeflerimizi belirlemek Yönetim olarak en büyük sorumluluğumuzdur.

ASAV kendini sürekli denetleyen ve iyileştiren, müşterilerine, çalışanlarına, tedarikçilerine değer katan bir firma olmanın yanı sıra, tüm sektörel yasa ve mevzuatlara uymayı ve ISO sistemlerinin etkinliğini sürekli arttırmayı ve yaygınlaştırmayı benimsemiştir.

Değerli Müşterilerimiz,

Geçmiş yıllar boyunca güveniniz ve destekleriniz sayesinde kalitesi ile gurur duyduğumuz bir servis ürettik. Şimdi ise, bir adım daha ileri giderek, sizlere bu servisi yerinde ve bizzat sunmak amacıyla, 11 Şubat 2013'de faaliyete başlayacak olan Hollanda ofisimizi kurduğumuzu bildirmekten gurur duyarız.

Türkiye ofisimizde sizlerin güvenini kazanma başarımızın sırrı olarak gördüğümüz 7 gün 24 saat ulaşılabilirlik ve hizmet anlayışımızı konularında uzman kadromuz ile birlikte Hollanda ofisimize de taşyacağımızı ve bu anlamda Hollanda lojistik sektörüne sadece ofisimiz ile değil 20 senelik tecrübemize dayanan hizmet anlayışımız ile yeni bir soluk getireceğimizi düşünüyor ve hedefliyoruz.

Transit- ihracat- ithalat ve fiskal gibi gümrük işlemlerinizde de hizmet verebilecek tamamı gümrüklü Hollanda depomuzun, ofisimiz ile birlikte aynı tarihte hizmete başlayacağını da bildirmekten ayrıca mutluluk duymaktayız.

11 Şubat Tarihinden itibaren AS-AV Hollanda ofis ve gümrüklü deposu ile faaliyetimize başlayacak olmamız sebebiyle “FOX Global Lojistik” firması ile süregelen acentalık ilişkimizin de sona ereceğini siz değerli müşterilerimize bildirmek ve sizin nezdinizde kendilerine teşekkür etmek isteriz. Bu sebeple 11 Şubat 2013 sonrasında “FOX Global lojistik” firması ile gerçekleştireceğiniz işlemlerden sorumlu olamayacağımızı da siz değerli müşterilerimizin bilgisine sunarız.

Saygılarımızla,

AS-AV Uluslararası Nakliyat Ekibi