Dil Seçimi     TR EN
Ana Sayfa / Hizmetler / Gümrük Hizmetleri / AS-AV Gümrük Müşavirliği Vizyon

HİZMETLER

AS-AV Gümrük Müşavirliği Vizyon

  • Bilgi ve teknolojileri kullanarak, çözüm odaklı, sıfır hata politikasıyla müşteri memnuniyetini sağlamak, sürekli gelişmeye odaklanmış butik hizmet mantığında çalışarak sektörümüzdeki firmalar arasında yer almak,
  • Değişen dünya şartlarına ayak uydurarak her türlü değişim ve gelişime entegre olmak ve böylece hizmet çeşitliliğimizi arttırarak, şartları yönetmeyi gerçekleştirmek,
  • Vereceğimiz hizmetin sorumluluğuyla, müşterilerimizden sürekli mutlu geri dönüşleri gerçekleştirmek,
Melek KARABACAK
CEO

Değerli Müşterilerimiz,

Geçmiş yıllar boyunca güveniniz ve destekleriniz sayesinde kalitesi ile gurur duyduğumuz bir servis ürettik. Şimdi ise, bir adım daha ileri giderek, sizlere bu servisi yerinde ve bizzat sunmak amacıyla, 11 Şubat 2013'de faaliyete başlayacak olan Hollanda ofisimizi kurduğumuzu bildirmekten gurur duyarız.

Türkiye ofisimizde sizlerin güvenini kazanma başarımızın sırrı olarak gördüğümüz 7 gün 24 saat ulaşılabilirlik ve hizmet anlayışımızı konularında uzman kadromuz ile birlikte Hollanda ofisimize de taşyacağımızı ve bu anlamda Hollanda lojistik sektörüne sadece ofisimiz ile değil 20 senelik tecrübemize dayanan hizmet anlayışımız ile yeni bir soluk getireceğimizi düşünüyor ve hedefliyoruz.

Transit- ihracat- ithalat ve fiskal gibi gümrük işlemlerinizde de hizmet verebilecek tamamı gümrüklü Hollanda depomuzun, ofisimiz ile birlikte aynı tarihte hizmete başlayacağını da bildirmekten ayrıca mutluluk duymaktayız.

11 Şubat Tarihinden itibaren AS-AV Hollanda ofis ve gümrüklü deposu ile faaliyetimize başlayacak olmamız sebebiyle “FOX Global Lojistik” firması ile süregelen acentalık ilişkimizin de sona ereceğini siz değerli müşterilerimize bildirmek ve sizin nezdinizde kendilerine teşekkür etmek isteriz. Bu sebeple 11 Şubat 2013 sonrasında “FOX Global lojistik” firması ile gerçekleştireceğiniz işlemlerden sorumlu olamayacağımızı da siz değerli müşterilerimizin bilgisine sunarız.

Saygılarımızla,

AS-AV Uluslararası Nakliyat Ekibi