Dil Seçimi     TR EN
Ana Sayfa / Hizmetler / Gümrük Hizmetleri / AS-AV Gümrük Müşavirliği Misyon

HİZMETLER

AS-AV Gümrük Müşavirliği Misyon

Şirketimizin temel değerleri ve kalite politikaları ışığında,

  • Çalışanlarımızın kendilerini geliştirmesini sağlayarak istikrarlı bir büyüme modelini devreye alarak,
  • Müşterilerimize, sıfır hata yaklaşımıyla vakit geçirmeden aktif bir şekilde çözümler sunmak,
  • Mevzuatın takip edilmesi ile müşterilerimize kesintisiz geri bildirimlerde bulunmak,
  • Ticari etik anlayışıyla sektörümüzde dürüstlük ilkesini yaygınlaştırmak,
  • Teknolojiyi takip ederek, yenilikçi ve inovatif yaklaşımları tüm paydaşlarımızla paylaşmak,
  • Bu doğrultu da çevreci yaklaşımla müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini tatmin ederek,

sürdürülebilir, bir büyüme tesis etmektir…

Melek KARABACAK
CEO

Değerli Müşterilerimiz,

Geçmiş yıllar boyunca güveniniz ve destekleriniz sayesinde kalitesi ile gurur duyduğumuz bir servis ürettik. Şimdi ise, bir adım daha ileri giderek, sizlere bu servisi yerinde ve bizzat sunmak amacıyla, 11 Şubat 2013'de faaliyete başlayacak olan Hollanda ofisimizi kurduğumuzu bildirmekten gurur duyarız.

Türkiye ofisimizde sizlerin güvenini kazanma başarımızın sırrı olarak gördüğümüz 7 gün 24 saat ulaşılabilirlik ve hizmet anlayışımızı konularında uzman kadromuz ile birlikte Hollanda ofisimize de taşyacağımızı ve bu anlamda Hollanda lojistik sektörüne sadece ofisimiz ile değil 20 senelik tecrübemize dayanan hizmet anlayışımız ile yeni bir soluk getireceğimizi düşünüyor ve hedefliyoruz.

Transit- ihracat- ithalat ve fiskal gibi gümrük işlemlerinizde de hizmet verebilecek tamamı gümrüklü Hollanda depomuzun, ofisimiz ile birlikte aynı tarihte hizmete başlayacağını da bildirmekten ayrıca mutluluk duymaktayız.

11 Şubat Tarihinden itibaren AS-AV Hollanda ofis ve gümrüklü deposu ile faaliyetimize başlayacak olmamız sebebiyle “FOX Global Lojistik” firması ile süregelen acentalık ilişkimizin de sona ereceğini siz değerli müşterilerimize bildirmek ve sizin nezdinizde kendilerine teşekkür etmek isteriz. Bu sebeple 11 Şubat 2013 sonrasında “FOX Global lojistik” firması ile gerçekleştireceğiniz işlemlerden sorumlu olamayacağımızı da siz değerli müşterilerimizin bilgisine sunarız.

Saygılarımızla,

AS-AV Uluslararası Nakliyat Ekibi